Ana SayfaGenelKitap Yazımları Nasıl Gidiyor?

Kitap Yazımları Nasıl Gidiyor?

Bu dünyada istisnasız herkes bir yazar ve “sonsuz hayatım” adlı kitabını yazıyor; belirlenmiş bir günde yayınlanmak, okunmak ve kullanılmak üzere.

O belirli bir gün öyle bir gündür ki, kitapların düzeltilmesi, yeniden yazılması ve/veya yeniden basılması mümkündür değildir.

O günde; milyarlarca yazar, “sonsuz hayatım” adlı kendisinin yazdığı ve bizzat kendisinin okuyacağı kitabı ile baş başa kalacak.

İçerikleri bireylere özgü olan, baş başa kalınacak bu kitap; hayal ürünü bir hikâye, roman vs değil, sonsuz hayatları ilmik ilmik dokuyan, dokuyacak olan bir gerçek kitap.

Yazdığımız biricik kitaplarımızın bozuk, kötü, eksik, yanlış, bizi batıracak ve rezil edecek bir eser olmasını hiçbirimiz istemeyiz değil mi?

Sonsuz ve gerçek hayatımızı belirleyecek olan kitaplarımızı sağlam, sağlıklı ve doğru bir şekilde yazabilmek için, Rabbimizin kelamı Kur’an-ı Kerim ve Peygamber Efendimizin (sav) Sünnet-i Seniyyesi ışığında yazmak lazım.

[Atıf: Yıldırım HH. (2020). Kitap Yazımları Nasıl Gidiyor? Tıbb-ı Nebevi Merkezi (www.tibbinebevimerkezi.com, 26.08.2020)].

Hasan Hüseyin Yıldırım
Hasan Hüseyin Yıldırımhttps://www.hhyildirim.com/
Sağlık politikaları konusunda uzmanlaşan Yıldırım’ın çalışmaları; sağlık, sağlık hizmetleri ve sağlık sistemleri ile ilgili politika, yönetim ve ekonomi konularına odaklanmaktadır. Yıldırım, son dönemdeki araştırmalarını genelde İslam ve Tıp araştırmaları, özelde ise Tıbb-ı Nebevi üzerine yoğunlaştırmış bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

YAZARLAR

En Çok Okunan Yazılar

Tıbb-ı Nebevi Külliyatı

TNM Akademi

İbadetler ve Sağlık