Ana SayfaGenelTıbb-ı Nebevi Merkezi Hakkında

Tıbb-ı Nebevi Merkezi Hakkında

Euzü Billahi Mineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdülillahi Rabbil Alemin
Vessalatü Vesselamü Ala Rasülina Muhammedin Ve Ala Alihi Vesahbihi Ecmain

Tıbbi Nebevi Merkezi; Rabbimizin kelamı yaşam rehberimiz Kur’an-ı Kerim ve yaşam önderimiz Peygamber Efendimiz’in (sav) Sünneti ve Hadisleri ışığında tıbbın anlaşılmasına hizmet etmek, toplumu bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacını güden ve tek gayesi de Allah rızası olan bağımsız, tarafsız ve sivil bir girişimdir.

Tıbb-ı Nebevi sayfamızı tasarlarken bütüncül ve sistematik bir bakış açısıyla hareket etmeye çalıştık. Takdir edersiniz ki, Tıbb-ı Nebevi’yi layıkıyla anlayabilmek ve içselleştirebilmek için dinimiz İslamı; Allah’ın (cc) kelamı yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim ve Peygamberimizin (sav) sünneti ve hadisleri ışığında anlamak ve hayatımızda tatbik etmek gerekmektedir. Bunun için de gerek çevrim içi gerekse de basılı mecrada sağlam ve sağlıklı kaynaklara erişebilmek hayati derecede öneme haiz bir husustur. Bundan dolayı web sayfamızda sizleri mümkün olduğunca doğru ve sağlıklı kaynaklar ile buluşturmak için çaba sarf etmekteyiz.

Bu çabada Allah’ın rızasını kazanmaya sizleri de ortak etmek istiyoruz. Bu bağlamda ilk olarak, Allah’ın rızasını kazanmada her zaman daha iyisinin yapılması gerektiğinin de bilinci içinde olarak, web sayfamızın daha da iyileştirilmesi, zenginleştirilmesi ve de derinleştirilmesi için değerli görüşlerinizi ve katkılarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İkinci olarak, web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ve başkalarına da tavsiye ederek Tıbb-ı Nebevi’nin layıkıyla idrak edilmesine ve tatbik edilmesine hizmet yolunda Allah’ın rızasını kazanmada pay sahibi olabilirsiniz. 

“Allah’ım; seni, sistemini, dinini, düzenini layıkıyla anlamayı, idrak etmeyi, yaşamayı ve yaşanmasına vesile olmayı nasip eyle” (Amin).

“Allah’ım; bilerek veya bilmeyerek, isteyerek veya istemeyerek, farkında olarak veya olmayarak, küçük veya büyük, işlediğimiz bütün günahlarımızdan dolayı pişmanız, tövbe ediyoruz, bir daha yapmayacağız, sen affedicisin, affetmeyi seversin, bizleri de affeyle” (Amin).

Gayret bizden, tevfik Allah’tan.

Tıbb-ı Nebevi Merkezi

Tıbb-ı Nebevi Merkezi
Tıbb-ı Nebevi Merkezihttps://www.tibbinebevimerkezi.com/
Tıbb-ı Nebevi Merkezi; Kur’an-ı Kerim ve Sünnet-i Seniyye ışığında Nebevi Tıbb-ı’nın anlaşılmasına hizmet etmek, toplumu bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacını güden ve tek gayesi de Allah rızası olan bağımsız, tarafsız ve sivil bir girişimdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

YAZARLAR

En Çok Okunan Yazılar

Tıbb-ı Nebevi Külliyatı

TNM Akademi

İbadetler ve Sağlık